---

Jedinečná kavárna v Brně - Café Brussel

---

Aktuality

Naši milí hosté

Naši milí hosté,

je to již 7 let co jsme pro vás otevřeli Café Brussel.

Společně s námi si zde vychutnáváte vafle, kávu a další Bruselské speciality. Nyní však nastal čas přenechat pomyslnou „vaflovou štafetu“ mladší generaci, a proto se s vámi tímto loučí celý tým Café Brussel. Vaše oblíbená kavárna však nekončí! Během letních prázdnin zde proběhne rekonstrukce a těšit se můžete na nový mladší tým, plný zajímavých avšak stále vaflových nápadů.

PS: o vaši oblíbenou kávu nepřijdete

waffle

Těšíme se na vás

     FB a Instagram: WaffleczBrno

 

PF 2017

Zveme nejen milovníky umění na výstavu fotografií studentů 1. až 3. ročníků SŠPOS Brno "Charbulka" oboru fotograf s názvem Ilustrace ke sbírce baladických básní Kytice. Všechny fotografie jsou prodejné a budou k vidění v galerii Café Brussel do středy 28. 5. 2014

Poslední zvonění

Maturity se blíží a pochod městem JEDINEČNÁ třída CR4 ze školy Charbulova - obor cestovní ruch zakončila v JEDINEČNÉ kavárně Café Brussel!

Snad se zde sejdou po úspěšných maturitách v plném počtu.

Vernisáž Funke

Café Brussel je po prvním roce svého provozu takový prodloužený obývací pokoj, kde hosté sice nejsou doma, ale ani venku. Je to jedno velké jeviště, které však působí svým soukromím. Kultura byla s kavárnami vždy již od samého jejich vzniku nerozlučně spojena. V Café Brussel se můžete nyní setkat s výstavou umělecké fotografie žáků SŠPOS Brno, kterou odstartovala vernisáží v pátek 28. 3. 2014 ředitelka školy paní RNDr. Jana Marková společně s majitelem kavárny.

Neváhejte a přijďte se pokochat pohledem na to, 

co jednotliví mladí autoři chtěli fotografií říci?

Kde nás najdete

cafe-brussel-map

Adresa

Café Brussel
Pekařská 364/76, Brno

Kontakty

+420 736 253 758
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.cafebrussel.cz

mastercardamexvisaklimatizovano-browncafe-brussel-stavebne-oddelene-prostory-pro-kuraky-a-nekuraky